Znajomosc definicja

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj jesteśmy obecnie o nim pewne dane oraz wyrobione zdanie. A jako więc pozostaje z dowolnym kolejnym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dołączyć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w jeszcze nowe pułapki i zapuszczamy się w niewielkie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wprowadzamy rozpoznawać zagrożenia, narzekamy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub różnego przewodnictwa. Zbieramy świadomość oraz krok po kroku, staramy się przynosić ją w utrzymanie. Bardzo silny etap. Rzucamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną znajomość a od okresu do momentu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy często te same błędy, nabieramy uczucia oraz wypuszczamy na kolejny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w rutynę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże terminie idzie gdy po maśle. Nasza świadomość jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz doskonałą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiarę w nas jest. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dalej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauce w czystej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepołączone z naszymi umiejętnościami. Procesy, których nie stosuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z organizmem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne i te nudne też. A gdy od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest rzeczywiście to, że potrafimy brać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest ciągle nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek tworzą na zasad, dowiemy się, biorąc system w mienie i przeżywając go, aż do zdobycia mistrzostwa.