Zlacza napedow optycznych

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej ciężkich warunkach jest dodatkowa. Jeżeli nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem jest za złącze i dlaczego jest rzeczywiście bardzo dobre?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a również bardzo wydajną komunikację całych systemów zarządzania, które rozumieją się w wszelkim miejscu, gdzie po prostu mocna także potrzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który zezwala na łączenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a zarówno dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie bierze te obowiązku wyłączania tworzącego w określonym momencie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Wszystkie są stworzone w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie pracują w temperaturze podejmującej się od –55, i wychodzącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego ciężka i bogata. Dzięki temu, że potrafią obudowę stworzoną z takich materiałów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i dania na rzecz pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest rzeczywiście bardzo skuteczne i dostępne i trwałe.