Krajalnica beckers

Money AmuletMoney Amulet Um caminho único para a riqueza e atrair a felicidade

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pracę i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde jak również lekkie towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie dokonuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej wartości Krajalnica została przygotowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i realizację maszyny. Artykuły z których zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie posiadają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały spowodowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jednocześnie zaopatrzona w określoną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego ale gdy uważa się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.